zpět

WB eNext Park T

Tato dobíjecí stanice je určena k instalaci na veřejně přístupných (městské prostory, nákupní centra, parkoviště, letiště, čerpací stanice, …) i soukromých místech (společnosti, parkoviště bytových domů, …), kde jejich inteligentní schopnosti nabízejí řadu možností zlepšení využitelnosti a přívětivosti pro uživatele i provozovatele.

Design

Současná koncepce chytrých měst vyžaduje inovativní řešení městského vybavení, obzvláště vybavení pro zajištění dobíjení elektromobilů (EVSE). Tento požadavek splňuje řada eVolve díky svému stylovému tvaru a moderním liniím. Při konstruování byl kladen důraz nejenom na vnější vzhled, ale i na odolnost dobíjecí stanice vůči každodenním podmínkám, provozním i klimatickým.

Vlastnosti produktu

  • Zabudovaný management výkonu umožňuje dosažení nižších pořizovacích nákladů dobíjením dvou elektromobilů současně, i když na nabíjecích stanicích není k dispozici maximální výkon.
  • Přední uzamykatelné dveře umožňují snadný přístup do vnitřního prostoru dobíjecí stanice, což vede ke snížení provozních nákladů díky rychlejší instalaci a servisu. Umožňují i instalaci dobíjecí stanice vedle stěny, což vede k optimalizaci využití dostupného prostoru.
  • Pro skříň dobíjecí stanice, byla zvolena kombinace hliníku a plastu ABS, která zajišťuje ochranu před mechanickým namáháním a nepříznivými podmínkami prostředí, prodlužuje životnost dobíječky a odstraňuje nutnost její časté výměny.
  • vyúčtování je řada eVolve vybavena MID elektroměrem.
  • Displej s podsvícením zobrazuje přehledné pokyny pro nabíjení a stav zástrčky, což přispívá k větší spokojenosti uživatele, obzvláště pokud byla dobíjecí stanice před tím rezervována jiným uživatelem
  • Řada eVolve nabízí pružnou identifikaci, což znamená, že uživatel může identifikaci provést před připojením kabelu k elektromobilu nebo až po připojení. Proces identifikace lze i vypnout k uvedení zařízení do režimu „plug & charge“.
  • Komunikace – dobíjecí stanici lze připojit buď pomocí ethernetového portu (výchozí) nebo 4G / LTE modemu (volitelné) ke kancelářskému systému (pomocí OCPP) a získat tak přínosy v podobě managementu uživatelů, vyúčtování, vzdálené diagnostiky závad atd.

   

  Specifikace
  Síťové připojení 10/100BaseTX (TCP-IP)
  Bezdrátové připojení 4G / 3G / GPRS
  Kabeláž – pevné připojení 4 m připojený kabel s konektorem
  Typ 1 + Typ 1
  Typ 2 + Typ 2
  Typ 2 + zásuvka Typ 2
  Komunikační rozhraní OCPP 1.5 / 1.6
  Stupeň krytí IP54 / IK10
  Povrchový materiál Hliník a ABS
  Zabezpečení přístupu Zámek
  Vnitřní přístup Přední dveře
  Provozní teplota Provozní teplota -30 °C až +45 °C
  Skladocí teplota Skladovací teplota -40 °C až +60 °C
  Provozní vlhkost 5% až 95%
  Indikace stavu Barevný indikátor RGB
  Obrazovka Vícejazyčné LCD
  Řízení výkonového omezení Režim 3, PWM řízení podle ISO / IEC 61851-1
  Rozměry (H x Š x V) 222 x 382 x 628 mm
  Hmotnost 25 kg
  RFID čtečka ISO / IEC14443A / B
  MIFARE Classic / DESFire
  EV1 ISO 18092 / ECMA –
  340 NFC 13,56MHz
  Elektroměr MID třída 1 – EN50470-3
  Ovládání výstupního výkonu Vestavěné ovládání výkonu
  AC napájení 3P + N + PE
  AC napětí 400 VAC +/-10%
  Maximální vstupní proud 64 A
  Maximální výstupní výkon 44 kW
  Počet zásuvek 2
  Max. výstupní výkon / zásuvka 22 kW
  Max. výstupní proud / zásuvka 32 A
  AC výstupní napětí / zásuvka 400 VAC (3P + N + PE)
  Typ konektorů 2 x Typ 2 (zásuvka)