zpět

Smart Simple

Kompaktní AC dobíjecí stanice typu wallbox s jedním vývodem je vhodná především pro osobní využití v rodinných domech, případně firmách s menším počtem elektromobilů, jelikož disponuje pouze jedním vývodem a delší dobou dobíjení než u DC rychlonabíjecích stanic. Instalovat lze na jakoukoliv zeď, případně je možné ji dodat i se stojanem.

Koncepce

Chytrá parkoviště v kombinaci s náročnými požadavky uživatelů vyžadují pokročilé provedení nabíječek elektrických vozidel s možností připojení k systému pro správu nebo ke cloudovým službám.
Pokud jde o vnější design, zachovali jsme černou a bílou barvu jako základní koncepci a přidali jsme křivky a kruhové tvary. Díky vhodným proporcím a perfektní velikosti spolu s kombinací černé a matné bílé je řada eNext Park nejlepší volbou pro každou zeď.

Vlastnosti produktu

  • Vnější kryt dobíječky je vyroben z robustního a proti UV záření odolného plastu ABS, který poskytuje ochranu před mechanickým namáháním a okolními vlivy.
  • Komunikace je zajištěna prostřednictvím ethernetového portu (standardně) nebo4G / 3G / GPRS modemu (volitelně).Komunikační rozhraní umožňuje napojení k systému správy (pomocí OCPP), díky tomu je možné zajistit správu uživatelů, účtování, vzdálenou diagnostiku chybových hlášení, atd.
  • Příprava pro integraci do systému Dynamického řízení výkonu (DLM) sítě. Software umožňuje komunikační propojení dobíječek řady Wallbox eNext Park, díky tomu je souběžné nabíjení více elektromobilů jednoduší, rychlejší a levnější.
  • Na podsvícené obrazovce jsou zobrazeny pokyny pro dobíjení a informace o stavu zásuvky. Zákazníci jsou tak lépe informování o provozním stavu dobíječky, což je užitečné zejména v případě kdy již byla dobíječka rezervována jiným uživatelem.
  • Řada WallBox eNext Park nabízí flexibilní autorizaci, což znamená, že uživatel může být ověřen před připojením kabelu k elektromobilu nebo až po připojení. Proces identifikace lze i vypnout a uvést zařízení do režimu ‚Plug n charge‘.
Specifikace
Síťové připojení 10/100BaseTX (TCP-IP)
Bezdrátové připojení 4G / 3G / GPRS
Stojan pro WB Hliníkový stojan pro eNext PARK
Komunikační rozhraní OCPP 1.5 / 1.6
Stupeň krytí IP54 / IK10
Materiál ABS / PC
Provozní teplota Provozní teplota -30 °C až +45 °C
Skladocí teplota Skladovací teplota -40 °C až +60 °C
Provozní vlhkost 5% až 95%, nekondenzující
Světelná indikace Barevný indikátor RGB
Obrazovka Vícejazyčné LCD
Řízení výkonového omezení Režim 3, PWM řízení podle ISO / IEC 61851-1
Rozměry (H x Š x V) 200 x 335 x 315 mm
Hmotnost 4 kg
RFID čtečka ISO / IEC14443A / B
MIFARE Classic / DESFire
EV1 ISO 18092 / ECMA –
340 NFC 13,56MHz
Elektroměr Elektroměr MID třída 1 – EN50470-3
AC napájení 3P + N + PE
AC napětí 400 VAC +/-10%
Maximální vstupní proud 32 A
Maximální výstupní výkon 22 kW
Počet zásuvek 1
Max. výstupní výkon 22 kW
Max. výstupní proud 32 A
AC výstupní napětí 400 VAC (3P + N + PE)
Typ konektorů 1 x Typ 2 (zásuvka)